Speelschema 2019

Datum: Vrijdag 9 augustus 2019
Poule: A1
Wedstrijd: Hollandscheveld - SCN (3 - 5)
Aanvang: 19:00 uur
Locatie: Sportpark Noordscheschut
Scheidsrechter: Rene Broekman
Datum: Vrijdag 9 augustus 2019
Poule: A2
Wedstrijd: Pesse - Noordscheschut (0 - 8)
Aanvang: 19:00 uur
Locatie: Sportpark Noordscheschut
Scheidsrechter: Zander Pouls
Datum: Zaterdag 10 augustus 2019
Poule: B3
Wedstrijd: Protos - Tiendeveen (2 - 2 Protos wns)
Aanvang: 14:00 uur
Locatie: Sportpark Elim
Scheidsrechter: Jeffrey Lubberts
Datum: Zaterdag 10 augustus 2019
Poule: B4
Wedstrijd: HODO - Elim (2 - 2 Elim wns)
Aanvang: 16:00 uur
Locatie: Sportpark Elim
Scheidsrechter: Michel Tramper
Datum: Dinsdag 13 augustus 2019
Poule: C5
Wedstrijd: SCN - Noordscheschut (0 - 6)
Aanvang: 19:00 uur
Locatie: Sportpark SCN
Scheidsrechter: Michel Tramper
Datum: Dinsdag 13 augustus 2019
Poule: C6
Wedstrijd: Hollandscheveld - Pesse (2 - 0)
Aanvang: 19:00 uur
Locatie: Sportpark SCN
Scheidsrechter: Henk Boland
Datum: Donderdag 15 augustus 2019
Poule: D7
Wedstrijd: Protos - Elim (5-2)
Aanvang: 19:00 uur
Locatie: Sportpark HODO
Scheidsrechter: Nick Schulte
Datum: Donderdag 15 augustus 2019
Poule: D8
Wedstrijd: Tiendeveen - HODO (2-2 Tiendeveen wns)
Aanvang: 19:00 uur
Locatie: Sportpark HODO
Scheidsrechter: Erik ter Brake
FINALEDAG
Datum: Zaterdag 17 augustus 2019
Poule 7e - 8e plaats
Wedstrijd: Pesse - HODO (7-1)
Aanvang: 14:00 uur
Locatie: Sportpark Hollandscheveld
Scheidsrechter: Danny de Haas
Datum: Zaterdag 17 augustus 2019
Poule: 5e - 6e plaats
Wedstrijd: Hollandscheveld - Tiendeveen (6-1)
Aanvang: 14:00 uur
Locatie: Sportpark Hollandscheveld
Scheidsrechter: Henk Boland
Datum: Zaterdag 17 augustus 2019
Poule: 3e - 4e plaats
Wedstrijd: SCN - Elim (1-3)
Aanvang: 16:30 uur
Locatie: Sportpark Hollandscheveld
Scheidsrechter: Gerwin Moeken
Datum: Zaterdag 17 augustus 2019
Poule: 1e - 2e plaats
Wedstrijd: Noordscheschut -Protos (6-1)
Aanvang; 16:30 uur
Locatie: Sportpark Hollandscheveld
Scheidsrechter: Zander Pouls