Hoofdsponsor Prent dorpentoernooi in beeld:

Zoals we allemaal wel weten staat de 5e editie van het Prent Dorpentoernooi alweer voor de deur, reden genoeg om onze trotse hoofdsponsor even uit te lichten:

 

Schoonmaakbedrijf Prent is al vanaf de oprichting van ons toernooi hoofdsponsor van het toernooi wat inmiddels een begrip is in onze regio.
Het bedrijf is gespecialiseerd in de binnen – en buitenreiniging van kantoren en particuliere panden, glasbewassing, industriële reiniging, gevelreiniging, milieubewuste reinigingsproducten en het vegen van schoorstenen. Daarnaast biedt men zowel voor particulieren als bedrijven een aantrekkelijk onderhoudscontract aan.
Als bedrijf vinden we het belangrijk om zo’n mooi initiatief te steunen, aldus Martin en Jaap Prent.
Schoonmaakbedrijf Prent heeft een groot voetbalhart. Bert van Achteren vertelt daarover: Naast dat we hoofdsponsor zijn van dit mooie toernooi zijn we dit jaar 37 jaar hoofdsponsor van SV HODO.’

Wij hopen dat u als toeschouwer zult  genieten van het toernooi.
Hieronder vind u he complete programma van de 5e editie van ons toernooi:

Locatie SV HODO:

Vrijdag 12 augustus 19:00 : A1   Pesse – Hodo                                            
Vrijdag 12 augustus 19:00 : A2   Elim – VV Noordscheschut   

Locatie SCN:                    

Zaterdag 13 augustus 14:00 : B3  Tiendeveen – Protos                             
Zaterdag 13 augustus 16:00 : B4  VV Hollandscheveld – SCN                   

Locatie VV Noordscheschut:

Dinsdag 16 augustus 19:00 : C5 Winnaar A1- Winnaar A2                          
Dinsdag 16 augustus 19:00 : C6 Verliezer A1 – Verliezer A2         

Locatie VV Hollandscheveld:                                                                  

Donderdag 18 augustus 19:00 : D7 Winnaar B3- Winnaar B4                     
Donderdag 18 augustus 19:00 : D8 Verliezer B3 – Verliezer B4       

Finaledag locatie SC Elim:            

Zaterdag 20 augustus 14:00 7e/8e plaats  Verliezer C6 – Verliezer D8         
Zaterdag 20 augustus 14:00 : 5e/6e plaats Winnaar C6- Winnaar D8          
Zaterdag 20 augustus 16:30 : 3e/4e plaat Verliezer C5 – Verliezer D7          
Zaterdag 20 augustus 16:30 : 1e/2e plaats Winnaar C5- Winnaar D7